FORELVISDAG, ZAT. 16 SEPTEMBER KOLLUMERZWAAG

terug naar overzicht

Donderdag, 22 juni 2017

Op zaterdag 16 september houden we wegens groot succes weer een forellen visdag. Net als de voorgaande editie hebben we gekozen voor de Forelpoel in Kollumerzwaag. Je kunt je opgeven via de mail ledenbeheer@hsv-workum.nl of bij Johan in de winkel. Voor verdere info over de forelvisvijver kun je naar de website www.deforelpoel.nl. Wij hopen weer op een geslaagde middag met z'n allen.Agenda

  • Aanvang: 12.30 uur 
  • We vissen van 13.00 tot 16.00 uur 

Hierna kan de gevangen vis worden schoongemaakt. Na het vissen sluiten we de dag af met een barbecue.
Consumpties zijn voor eigen rekening. Er mag niet gevist worden met kunstaas (dit staat ook vermeld op website van de Forelpoel). Probeer het liefst zoveel mogelijk te carpoolen.

Geef je zo snel mogelijk op want vol=vol!

Locatie:
De Forelpoel
Foarwei 180
9298 JT Kollumerzwaag
Internet: http://www.deforelpoel.nl