VERSLAG STREETFISHING, 29 OKTOBER 2017

terug naar overzicht

Maandag, 13 november 2017

Op zondag 29 oktober hebben wij weer een Streetfishingdag georganiseerd. Het weer zat deze editie niet mee. Het waaide erg hard en ook was er af en toe even een flinke bui. Ondanks het weer werd het toch een mooie visdag. Er werd gevist van 9.00 tot 15.00 uur. Het aantal deelnemers was 9 leden die na loting naar hun eerste vistek konden gaan. Op het einde van de dag hadden de meeste deelnmers wel wat gevangen.

Bij terugkomst in Eetcafé De Witte Herbergh stond er een lekkere pan snert klaar en belegde broodjes.
Ook kreeg iedereen 3 comsumpties van de visclub.

Iedereen genoot van het eten en het was weer een geslaagde dag!

De uitslag was als volgt:

1. Evert Hiemstra met 247 cm aan vis
2. Siem Vos met 233 cm aan vis
3. Paul Poldewijn met 2 meter aan vis

En de grootste vis werd gevangen door Klaas Boersma; een snoek van 52 cm.

De foto's van deze ochtend zijn hier te bewonderen.