Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

SPORTVISAVOND KULTUERHÚS KLAMEARE

terug naar overzicht

Maandag, 10 februari 2020

Heb jij zin in een gezellige en informatieve sportvisavond vol met visserslatijn, en een leuke presentatie over het vissen op snoek? Kom dan op vrijdagavond 13 maart om 19:30u naar het Kultuerhús Klameare in Workum! Hier organiseren Sportvisserij Fryslân en HSV Workumer Sportvisclub een sportvisavond voor Sportvissers van 30 jaar en jonger (ook voor de jonge jeugd, je ouders mogen mee). Op deze avond geeft federatiemedewerker en fanatiek roofvisser Tamme Smit een lezing over het vissen op (grote) snoek in Friesland.

Naast de presentatie heeft deze avond een kort programma waar we kort met jullie willen praten wat jij als sportvisser van je lokale Hengelsportvereniging verwacht. Zo is het mogelijk om leuke ideeën bij de Hengelsportvereniging neer te leggen, of misschien kun jij zelf iets betekenen voor HSV Workumer Sportvisclub.

We gaan er een héle gezellige avond van maken. Dus neem je vismaten mee, steek wat op over het vissen op snoek en ga met ons in gesprek over de jouw verwachtingen van de lokale Hengelsportvereniging.

Kom jij ook? Stuur dit dan in een e-mail naar Tamme via tamme@visseninfriesland.nl! Tot dan!

Sportvisavond Workumer Sportvisclub

13-03-2020 19:30 – 21:30
Kultuerhús Klameare
Merk 1
8711 CL Workum