Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

FORELVISDAG, ZAT. 10 OKTOBER, LUTTELGEEST

terug naar overzicht

Donderdag, 27 augustus 2020

Op zaterdag 10 oktober houden wij weer onze jaarlijkse Forelvisdag. We gaan dit jaar opnieuw naar visvijver Forelwereld in Luttelgeest. Aanvang: 12.30 uur. We vissen van 13.00 uur tot 17.00 uur. Aansluitend is er weer een barbecue. Je kunt je opgeven via het e-mailadres ledenbeheer@hsv-workum.nl of bij Johan van der Goot in de winkel. Wij hopen weer op een gezellige dag met elkaar. Geef je snel op want vol is vol! I.v.m de corona regels is alles onder voorbehoud. Wanneer je gaat carpoolen, houdt je dan de RIVM regels! Ten slotte, blijf gezond.

Waar moet je zijn?

Forelwereld
Oosterringweg 36
8315 PV Luttelgeest

https://www.forelwereld.nl/