Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

TERUGBLIK OP DE FORELVISDAG

terug naar overzicht

Donderdag, 15 oktober 2020

Op zaterdag 10 oktober was het weer zover, de jaarlijkse forelvisdag. Dit jaar was het bijzonder i.v.m. Corona. De inschrijving verliep stroef maar op de laatste dag kwamen er nog diverse opgaves bij. In totaal trotseerden 17 vissers het slechte weer. Na de ontvangst, koffie met gebak, gingen de vissers los. De eerste vissen werden gevangen, maar het waren zonnebaarzen en een karper. Vervolgens ving iedereen 1 of meerdere regenboog- of zalmforellen. Om ca 16.00 uur regende het zodanig dat iedereen wel toe was aan een heerlijke bbq en drankje. Personeel van de visvijver Forelwereld in Luttelgeest maakte het vlees gaar en de vissers hoefden het alleen maar af te halen en 1,5m afstand te houden van elkaar. Kortom: het was weer een geslaagde visdag!