UITNODIGING ROOFVISDAG WORKUM, 29 OKTOBER 2023 (inschrijving gesloten)

terug naar overzicht

Maandag, 25 september 2023

Op zondag 29 oktober organiseert de Workumer visclub opnieuw de jaarlijkse roofviswedstrijd voor zijn leden. Deze onderlinge roofviswedstrijd vindt plaats in de binnenwateren van Workum, net als bij eerdere edities. Ook de jeugd kan meedoen! Als je 12 jaar of ouder bent, mag je zelfstandig meedoen. Ben je jonger dan 12 jaar dan mag je ook meedoen, maar dan onder begeleiding van een ouder iemand. Bij dezen nodigen wij je uit om mee te doen. Lees verder voor meer info!

Aanvang om 8.45 uur achter de Action op de Stedspôle. Het vertrek gaat volgens loting. Er wordt gevist van 9.00 uur tot 15.00 uur. Als deelnemer wordt u uiterlijk om 15.15 uur terug verwacht in De Heeren van Heeres (de voormalige Witte Herbergh), waar u een hapje en een drankje wordt aangeboden door de hengelsportvereniging. Vanzelfsprekend vindt hier ook de prijsuitreiking plaats.

Inschrijving is inmiddels gesloten wegens het bereiken van het maximaal aantal aangemelde deelnemers.


Voor het reglement, klik hier:

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies